دسته‌بندی نشده

دانشجویان ناکارآمدی نظام لیبرال سرمایه داری را برای افکار عمومی دنیا تبیین کنند

نیک روش رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: دانشجویان باید ناکارآمدی نظام لیبرال سرمایه داری را برای افکار عمومی دنیا تبیین کنند چرا که مردم دنیا آماده پذیرش حقایق هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / محمدجواد نیک روش رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور به همراه سردار رفیعی فرمانده لشکر ۱۰ حضرت سید شهداء از کارگاه تولید و بسته بندی ماسک بسیجیان جهادگر ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز بازدید کرد و در جریان اقدامات جهادی این کارگاه در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا قرار گرفت.

در این کارگاه که با ظرفیت نیروهای جهادی بسیج دانشجویی در حال انجام فعالیت است روزانه 5000 هزار ماسک تولید و توسط دستگاه های ابداعی نخبگان بسیج دانشجویی استریل می‌شود و در اختیار مناقط محروم قرار می‌گیرد.

نیک روش رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور در حاشیه بازدید از این کارگاه در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس گفت: در ایام شیوع کرونا حضور مردم و بسیجیان به  شکل گسترده ای در صحنه بودند که بخش مهمی از این فعالیت ها نیز بر عهده بسیج دانشجویی بوده است.

وی افزود: مشابه این کارگاه در کشور با ظرفیت‌های مختلف گرد هم آمدند و مشغول تولید محصولات بهداشتی از قبیل ماسک و شیلد و لباس مخصوص کادر درمانی هستند و در ضدعفونی کردن معابر مشارکت دارند.

نیک روش بیان داشت: علی رغم اینکه کشور ما در یک جنگ اقتصادی تمام عیار قرار دارد و تحریم اقتصادی مشکلاتی را برای کشور به وجود آورده است اما به مراتب بهتر از سایر کشورها با این بحران مواجه شده ایم و با ورود مردم و همدلی آن ها با نهادهای رسمی کشور وضعیت در کشور ما بهتر از بسیاری از کشورهای دنیاست.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور تاکید کرد: امروز هیمنه پوشالی تمدن غرب با ناکارآمدی آن ها در مدیریت کرونا مشخص شد و افکار عمومی دنیا آن ها را مورد قضاوت قرار می‌دهند. آیا سازکار بهداشت و درمان غربی ها پاسخگوی نیاز مردم شان است؟ این یک سوال جدی است. کسانی که فکر می‌کنند ما برای حل مشکلاتمان باید دنباله روی غرب باشیم امروز باید ناکارآمدی و واماندگی غرب را ملاحظه کنند.

نیک روش با بیان اینکه برخی کشورهای غربی ها به جایی رسیده اند که به دلیل نبود تجهیزات درمانی کافی بیماران کرونا را برای دریافت خدمات درمانی از بابت کارایی شان در سیستم اقتصاد ارزش‌گذاری می‌کنند اظهار داشت: این انتهای مسیری لیبرال سرمایه داری است که غرب وحشی در آن هوایدا شده است.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور با تجلیل از ایثار و همدلی های مردم ایران تصریح کرد: دانشجوها باید این فرصت را قدر بدانند و شعارهای غرب را به چالش بکشند و نارآمدی نظام لیبرال سرمایه داری را برای افکار عمومی دنیا تبیین کنند چرا که افکار عمومی دنیا امروز آماده پذیرش حقیقت است و با آماده کردن مردم دنیا بستر ظهور حضرت حجت (ع) فراهم می‌شود.

نیک روش ادامه داد: این بیماری باعث یک زرمایش بزرگ ملی برای ما شد. در حوزه بسیج دانشجویی قریب به 70 دانشگاه علوم پزشکی و پیراپزشکی کشور به شبکه بسیج دانشجویی متصل هستند و شبکه عظیمی از محققین، متخصصین، دانشجویان علوم پزشکی از رشته های مختلف  در آن حضور دارند و مشغول پژوهش هستند و این حجم گسترده از درگیر شدن با یک مشکل موجب سنجش آمادگی این شبکه و فعال شدن ظرفیت های بیشمار این مجموعه ها شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا