دسته‌بندی نشده

سامانه شبکه مردمی سلامت در قرارگاه مقابله با کرونای سازمان بسیج دانشجویی رونمایی شد

سامانه شبکه مردمی سلامت با حضور جمعی از مسئولان در قرارگاه مقابله با کرونای سازمان بسیج دانشجویی رونمایی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / صادق مفرد معاون جهاد سازندگی سازمان بسیج دانشجویی در حاشیه رونمایی از سامانه شبکه مردمی سلامت که با حضور سردار نجات معاون فرهنگی سپاه پاسداران، حجت الاسلام رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و علی خضریان منتخب مردم تهران در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی رونمایی شد. مفرد گفت: با توجه به اینکه توانمندی بسیار خوبی در گروه های جهادی برای تولید مواد ضروری و مورد نیاز بیمارستان ها و مراکز مختلف در سراسر کشور ایجاد شده نیاز به سامانه ای بود که به صورت هوشمند این خدمات را در اختیار بیمارستانها و سایر مراکز قرار بگیرند که در این راستا سامانه شبکه مردمی سلامت طراحی شد.


وی با بیان اینکه سامانه شبکه مردمی سلامت یک گام در حوزه هوشمندسازی ارائه خدمات گروه های جهادی است تا این گروهها بتوانند خدمات خود را به صورت هوشمند و هدفمند عرضه کنند، افزود: اولویت گروههای جهادی از بدو شیوع ویروس کرونا در کشور تامین اقلام بهداشتی بیمارستان ها بوده و در حال حاضر نیز بخش بیمارستان های سامانه شبکه مردمی سلامت فعال شده و به تدریج سایر نهادها و مراکزی که نیازمند اقلام بهداشتی هستند می توانند نیاز خود را از طریق سامانه سفارش بدهند.

معاون جهاد سازندگی سازمان بسیج دانشجویی گفت ما در گام بعدی از طریق سامانه شبکه مردمی سلامت وارد حوزه بسته‌های معیشتی می شویم تا بتوانیم این خدمات را به صورت منظم تر به دست مصرف کنندگان برسانیم.

مفرد با بیان اینکه سامانه شبکه مردمی سلامت از امروز افتتاح می شود، افزود: تاکنون ۲۰ کارگاه در سامانه شبکه مردمی سلامت ثبت شده اند و قرار است کلیه کارگاه هایی که در سراسر کشور محصولات دارای کیفیت و استاندارد تولید می کنند و محصولات آنها قابل عرضه به مراکز درمانی است در این سامانه ثبت شوند و از طرفی تمام بیمارستانها نیز در این سامانه ثبت خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه سامانه شبکه مردمی سلامت با کمک یک شرکت دانش بنیان و فعالین جهادی طراحی شده افزود: روزانه ۴۰۰ هزار عدد ماسک توسط گروه های جهادی در سراسر کشور تولید می شود و در مجموع سایر اقشار بسیج ۳ میلیون ماسک تولید می کنند..

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا