دسته‌بندی نشده

مسئولین باید راه پیشرفت جوانان را آماده کنند/جوانان با فکرشان از محدودیت ها فرصت می سازند

سرپرست دانشگاه آزاد واحد کرمان بیان کرد: دانشجویان اگر فرصت و میدان داشته باشند می توانند به دستاوردهای بزرگ علمی دست یابند و تنها کافی است که مسئولین آن ها را باور کنند و راه را برایشان هموار سازند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /علیرضا منظری توکلی سرپرست دانشگاه آزاد واحد کرمان صبح امروز در دیدار با مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان عنوان کرد: زمانی که تفکر بسیجی در قشردانشجو رواج پیدا کند و این تفکر درآینده شغولی همراه آنان باشد تمام مشکلات جامعه حل خواهد شد.
منظری توکلی تفکر بسیجی را عامل اصلی موفقیت های علمی کشور دانست و بیان کرد: در حالی که همه ی کشورها با ویروس کرونا در گیر بودند و در اوج ناباوری آمریکا و رکود اقتصادی این کشور دانشمندان ما توانستند ماهواره نور را به فضا پرتاب کنند.
سرپرست دانشگاه آزاد واحد کرمان تصریح کرد: دانشجویان اگر فرصت و میدان داشته باشند می توانند به دستاوردهای بزرگ علمی دست یابند وتنها کافی است که مسئولین آن ها را باور کنند و راه را برایشان هموار سازند.
وی با بیان اینکه انتظارات دانشجویان کم است افزود: یکی از ویژگی های دانشجو و فکر جوان این است که از محدودیت ها فرصت می سازد و خود را با شرایط تطبیق می دهد.
منظری توکلی در ادامه گفت: شرکت دراردوهای جهادی و کمک  به مناطق محروم و آسیب دیده از دیگر ویژگی های نسل جوان است که در تمام شرایط سخت در صحنه حضور دارند و خدمات ارائه می دهند.
وی یکی از مشکلات کشور را کهولت سن برخی مسئولین دانست و گفت: سیره ی رسول گرامی اسلام در خصوص اهمیت نسل جوان درامور کشور رعایت نشده است اگر به نسل جوان بها داده شود کشور از خیلی از بحران ها نجات پیدا می کند.
منظری توکلی در پایان بیان کرد: بسیج دانشجویی مهمترین پایگاه پرورش جوانان است و دانشگاه آزاد اسلامی همانند گذشته آماده ی همکاری با بسیج است.
 در پایان مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان از خدمات و امکاناتی که دانشگاه آزاد واحد کرمان در اختیار گروه های جهادی در شرایط سیل و کرونا قرار داده است تقدیر و تشکر کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا